KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 3967105
nr 396 7105
Gouache
1800-tal, Tibet/Indien , 77 x 55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 13 februari 2006
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
Gouache